Последни победници
Peter M.
Бугарија
257 € -

SuperEnalotto

Wolfgang T.
Доминиканска Република
5.254 € -

Lotto 6aus49

Maria S.
Германија
13.312 € -

EuroMillions

Adel L.
Либија
1.000.000 US$ -

Mega Millions

Вашата земја на престој не е важна, играјте за најголемите лотарии на светот

Колку пати сте слушнале за освојувачи на лотарија некаде низ светот кои освоиле огромни суми на пари? За жал, овие огромни добивки најчесто се постигнати во други земји. Секако, дури и во вашата земја, големи џекпоти се доделуваат повремено. Но, често е потребно доста време за џекпотот да стане доволно голем. Па, ако чекате да добиете голем џекпот, може ќе треба да почекате доста време.

Но сега можете да купите билети за лотарија онлајн за најголемите џекпоти на лотарија во светот. Ова значи дека можете да учествувате во лотарии надвор од вашата држава! Ова е целосно легално и исто така доста пријатно. Можете да нарачате билет за лотарија онлајн со само неколку кликови на вашиот маус. Потоа плаќате, на пример со кредитна картичка, користејќи целосно безбеден процес. Можете да користите и друг начин на плажање за да направите онлајн нарачка на билети за лотарија. Малку подоцна, ќе добиете емаил за потврда од нас.

Ниту еден лото билет не може да се изгуби и ќе бидете известени од наша страна во случај да добиете. На тој начин, не можете да испуштите добивка бидејќи сте заборавиле да ги споредите вашите билети со резултатите од лотаријата!

Најболемата предност на купување билети за лотарија онлајн

билети за лотарија онлајн

Најголемата предност несомнено е тоа што можете едноставно да купите билети за моментално најголемите џекпоти. Не е важно колку пари ќе потрошите на билети за лотарија. Дефинитивно е поекономично да инвестирате пари на џекпот од 150 милиони наместо на џекпот од 2 милиони. Со повеќе достапни лотарии онлајн, ќе можете да најдете барем еден огромен џекпот секоја недела. Тоа ви дава подобар однос помеѓу цената на чинење и потенцијалната добивка од вашата локална лотарија. И понекогаш, овие џекпоти може да бидат од огромни размери.

Светскиот рекорден џекпот изнесува $1 милијарда, 584 милиони (до ноември 2018). Беше освоен во 2016 на US Powerball лотаријата. И во 2018, имаше и друг џекпот со износ од $ 1,537 милијарди, овој пат освоен на American Mega Millions Lotto. И многу од претходните поголеми добивки на овие лотарии биле остварени со билети кои биле купени онлајн!

Што се случува откако ќе го нарачам мојот лото билет онлајн?

играјте лото онлајн

Услугата која ја нуди RedFoxLotto.com е тоа што имаме вработени во земјите на разни лотарии. Тие ќе ги купат билетите кои сте ги нарачале. Зборуваме за реални, официјални билети за лотарија.Ќе се осигураме дека билетите ги носат боревите кои сте ги избрале. После купувањето, ќе добиете емаил за потврда од нас. Можете да ја видите вашата нарачка и да ги проверите броевите во областа на вашиот клиент.

И што ако добијам?

Па, го олеснуваме и тоа за вас. Секоја добивка под €2,500 ќе ви биде кредитирана на вашата RedFoxLotto клиентска корисничка сметка веднаш. Од таму, ги имате истите опции за исплата како тие кои ги имавте при плаќањето за вашите билети. Ако вашите добивки се поголеми од €2,500, нашата поддршка за клиенти ќе ве контактира за да ја договорите исплатата. Ќе стапиме во контакт со релевантната лотариска комисија во ваше име. Исплатите поголеми од €2,500 обично се прават директно на вашата банкарска сметка, или ќе добиете чек.

Обработката на вашите добивки е услуга која ја нудиме бесплатно, со исклучок на мала провизија во случај на банкарски трансфер.

За повеќе информации, ве молиме прочитајте го ЧПП делот. Ако не го најдете одговорот на вашите прашања таму, слободно контактирајте го нашиот тим за корисничка поддршка.

Па нема веќе причина за да се задоволите со мали лотариски џекпотови! Само изберете поголем џекпот на нашиот вебсајт. Следно, одберете ги вашите броеви и само така може да бидете следниот мулти-милионер од лотарија. Ви посакуваме многу среќа!